Designmagasin
Designmagasin
Gummiring Stoff

Xun

Gummiring Stoff Dette stoffet er laget av gummiringer ved hjelp av en spesiell vevteknikk egnet for ringformede materialer. Den kan veve gummiringer sammen til et nettformet stoff og gjøre dem om til bærbare design uten å forårsake skade på ringstrukturen, slik at alle materialene i stoffet forblir intakte og kan gjenbrukes. I tillegg krever det ikke faglig kompetanse og spesielle verktøy, slik at selv lekfolk uten veverfaring enkelt kan bruke denne teknikken. Alle kan enkelt lage sine egne klær på denne måten.

Prosjektnavn : Xun, Designernes navn : Chen Bingrou, Kundens navn : .

Xun Gummiring Stoff

Denne flotte designen er en vinner av bronsedesignpris i konkurranse om arkitektur, bygning og struktur. Du bør absolutt se den brons prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative arkitektur-, bygnings- og strukturdesignverk.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.