Designmagasin
Designmagasin
Gummiring Stoff

Xun

Gummiring Stoff Dette stoffet er laget av gummiringer ved hjelp av en spesiell vevteknikk egnet for ringformede materialer. Den kan veve gummiringer sammen til et nettformet stoff og gjøre dem om til bærbare design uten å forårsake skade på ringstrukturen, slik at alle materialene i stoffet forblir intakte og kan gjenbrukes. I tillegg krever det ikke faglig kompetanse og spesielle verktøy, slik at selv lekfolk uten veverfaring enkelt kan bruke denne teknikken. Alle kan enkelt lage sine egne klær på denne måten.

Prosjektnavn : Xun, Designernes navn : Chen Bingrou, Kundens navn : .

Xun Gummiring Stoff

Denne flotte designen er en vinner av bronsedesignpris i konkurranse om arkitektur, bygning og struktur. Du bør absolutt se den brons prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative arkitektur-, bygnings- og strukturdesignverk.

Dagens designteam

Verdens største designteam.

Noen ganger trenger du et veldig stort team av talentfulle designere for å komme med virkelig flotte design. Hver dag har vi et utpreget prisbelønnet innovativt og kreativt designteam. Utforsk og oppdag original og kreativ arkitektur, god design, mote, grafikkdesign og designstrategiprosjekter fra designteam over hele verden. La deg inspirere av de originale verkene fra stormesterdesignere.