Designmagasin
Designmagasin
Stol

el ANIMALITO

Stol En dag begynte jeg å lete etter svar på spørsmålet: Hvordan designe en stol som kan møte behovene til enkeltpersoner i en ensartet moderne verden ved å bruke et naturlig materiale som tre? el ANIMALITO er bare svaret. Eieren er personlig involvert i den kreative prosessen, bestemmer seg for valg av materialer, og viser det som de er. el ANIMALITO er et møbel med karakter - det kan være rovdyrt og verdig, ekstravagant og uttrykksfullt, stille og dempet, sprøtt... Manifesterer eierens natur. el ANIMALITO - en stol som kan temmes.

Prosjektnavn : el ANIMALITO, Designernes navn : Dagmara Oliwa, Kundens navn : FORMA CAPRICHOSA.

el ANIMALITO Stol

Denne gode designen er en vinner av designprisen i konkurranse om emballasjedesign. Du bør absolutt se den prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative emballasjedesignverk.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.