Designmagasin
Designmagasin
Godteripakke

Tongue-Bongue

Godteripakke Ønsket var å lage en pakke for en slags mat. Når du utvikler emballasje er det viktigst å være uforutsigbar. Siden det er mange stereotype løsninger på markedet, bør noe annet søkes, bør man bevege seg bort fra malene. Og man ble oppmerksom på selve spiseprosessen som å ta og sette mat i munnen. Dette var en bakgrunn til ideen. Folk bruker tungen for å suge alle slags søtsaker. Tungeformede lollipops skaper en surrealistisk metafor "tunge på (menneskelig) tunge".

Prosjektnavn : Tongue-Bongue, Designernes navn : Victoria Ax, Kundens navn : vi_ax.

Tongue-Bongue Godteripakke

Denne flotte designen er en vinner av bronsedesignpris i konkurranse om arkitektur, bygning og struktur. Du bør absolutt se den brons prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative arkitektur-, bygnings- og strukturdesignverk.

Designlegenden om dagen

Legendariske designere og deres prisbelønte arbeider.

Design Legends er ekstremt kjente designere som gjør vår verden til et bedre sted med sine gode design. Oppdag legendariske designere og deres innovative produktdesign, originale kunstverk, kreativ arkitektur, fremragende motedesign og designstrategier. Nyt og utforsk originale designverk fra prisbelønte designere, kunstnere, arkitekter, innovatører og merker over hele verden. La deg inspirere av kreative design.