Designmagasin
Designmagasin
Brus emballasje

Psiloreitis

Brus emballasje Psiloreitis er en emballasjedesign i begrenset opplag for en Gazoza-brus. Emballasjen markerer syttio år med produksjon. Hver etikett refererer til et annet tiår, fra 1950-tallet til 2010-tallet, ved bruk av mønstre knyttet til periodens mote, musikk og teknologi. Designene er arrangert som moderne lappeteppe av farge og form. Flasken er laget av glass, og etiketten er en papirhylse, valgt som en miljøvennlig løsning. Hver flaske har sin egen stil, slik at hele serien kan samles.

Prosjektnavn : Psiloreitis, Designernes navn : Antonia Skaraki, Kundens navn : Psiloreitis.

Psiloreitis Brus emballasje

Denne gode designen er en vinner av designprisen i konkurranse om emballasjedesign. Du bør absolutt se den prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative emballasjedesignverk.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.