Designmagasin
Designmagasin
Visuell Identitet

Event

Visuell Identitet En utstilling som tar opp en populær karakter kalt Sanzo Hoshi fra et helt annet perspektiv. Derfor prøvde designere en ny tilnærming til visuell design. Den har en tredimensjonal komposisjon med en dybde som gjør maleriet hult med silhuetten av en person. Mens appellerende at Xuanzui og Sanzo Hoshi er de samme menneskene, laget designere en strategi for å få silhuetten til å huske det ikoniske bildet.

Prosjektnavn : Event, Designernes navn : Ryo Shimizu, Kundens navn : Ryukoku Museum.

Event Visuell Identitet

Denne gode designen er en vinner av designprisen i konkurranse om emballasjedesign. Du bør absolutt se den prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative emballasjedesignverk.

Dagens designteam

Verdens største designteam.

Noen ganger trenger du et veldig stort team av talentfulle designere for å komme med virkelig flotte design. Hver dag har vi et utpreget prisbelønnet innovativt og kreativt designteam. Utforsk og oppdag original og kreativ arkitektur, god design, mote, grafikkdesign og designstrategiprosjekter fra designteam over hele verden. La deg inspirere av de originale verkene fra stormesterdesignere.