Designmagasin
Designmagasin
Blyant

Artemis

Blyant I motsetning til en vanlig blyant, hvor designet fokuserer på tre-punkts fingerhåndtering og resulterer i store motkrefter på et spesifikt punkt på blyanten, tilbyr Artemis en håndtering som skaper et tre-rom-konsept for fingrene som holder den. I stedet for at brukeren holder blyanten, tilrettelegger blyanten selv for fingrene dine, uten å utøve trykk som til slutt kan påvirke armens muskelspenning.

Prosjektnavn : Artemis, Designernes navn : Mohammad Reza Khakpour, Kundens navn : arteavita design company.

Artemis Blyant

Denne flotte designen er en vinner av bronsedesignpris i konkurranse om arkitektur, bygning og struktur. Du bør absolutt se den brons prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative arkitektur-, bygnings- og strukturdesignverk.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.