Designmagasin
Designmagasin
Primær funksjon: Emballasjedesign

Eau De Lamour

Primær funksjon: Emballasjedesign Boktekst: Eau de LAmour er et stille objekt, et botanisk kjærlighetsbrev formet av planter. Duften og emballasjen søker ikke å imponere, men å høre til. Laget utelukkende av organiske eteriske oljer og fri for syntetiske tilsetningsstoffer, gjenspeiles renheten i formuleringen i designets tilbakeholdenhet. Inspirert av apotekritualer og botaniske tradisjoner skaper myke overflater, varme fargetoner og subtile detaljer et rolig, bevisst uttrykk for luksus forankret i ærlighet og nærhet til naturen.

Prosjektnavn : Eau De Lamour, Designernes navn : Ebru Sile Goksel, Kundens navn : .

Eau De Lamour Primær funksjon: Emballasjedesign

Dette fantastiske designet er en vinner av sølvdesignpris i mote, klær og design av klesplagg. Du bør definitivt se de sølvprisvinnende designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative mote-, kles- og plaggdesignarbeider.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.