Designmagasin
Designmagasin
Interiørdesign for gullsmedbutikk

Golden Era

Interiørdesign for gullsmedbutikk Golden Era er et smykkegalleri for salg som ligger i Sabah, Malaysia. Planløsningen henter inspirasjon fra museumsgallerier og leder besøkende gjennom en rolig og strukturert rute. Lagdelt belysning brukes for å fremheve hver utstilling og forsterke smykkenes glans. Materialene inkluderer laminerte kryssfinerplater, rustfritt stål med gullfinish, glassmontersystemer og myke teksturerte overflater. Et modulært snekkersystem muliggjør presis produksjon, enkel installasjon og lett vedlikehold. Åpen sirkulasjon kombineres med definerte utstillingssoner for å balansere komfort og sikkerhet.

Prosjektnavn : Golden Era, Designernes navn : Jackson Y. K. Chia, Kundens navn : Design Gallery Sdn Bhd.

Golden Era Interiørdesign for gullsmedbutikk

Denne flotte designen er en vinner av bronsedesignpris i konkurranse om arkitektur, bygning og struktur. Du bør absolutt se den brons prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative arkitektur-, bygnings- og strukturdesignverk.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.