Designmagasin
Designmagasin
Utstillingsdesign

Transition

Utstillingsdesign Transition er en utstilling av ikebana, den japanske kunsten å arrangere blomster, som har en 1400 år lang historie. Den åpne planløsningen har ingen bakvegg, slik at besøkende kan bevege seg fritt og betrakte hvert arrangement fra mange vinkler i stedet for bare forfra. Sollys og responsiv LED-belysning endrer seg gjennom dagen, slik at rommet og de levende blomstene er i kontinuerlig forandring. Sokkelene er 3D-printet i resirkulerbar resin og kan demonteres, flyttes og gjenbrukes. Det plane, trinnfrie gulvet gir enkel tilgang for alle besøkende.

Prosjektnavn : Transition, Designernes navn : Shuhei Matsuyama, Kundens navn : enigma Inc..

Transition Utstillingsdesign

Dette fantastiske designet er en vinner av sølvdesignpris i mote, klær og design av klesplagg. Du bør definitivt se de sølvprisvinnende designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative mote-, kles- og plaggdesignarbeider.

Dagens designteam

Verdens største designteam.

Noen ganger trenger du et veldig stort team av talentfulle designere for å komme med virkelig flotte design. Hver dag har vi et utpreget prisbelønnet innovativt og kreativt designteam. Utforsk og oppdag original og kreativ arkitektur, god design, mote, grafikkdesign og designstrategiprosjekter fra designteam over hele verden. La deg inspirere av de originale verkene fra stormesterdesignere.