Designmagasin
Designmagasin
Kontorinnredning

Phoenix Kanri

Kontorinnredning Designet ble utviklet basert på klientens firmanavn, Phoenix, og var inspirert av renessansekonseptet, med mål om å fremme bedrifts- og kulturell revitalisering. I lys av Phoenix sin ekspertise innen eiendom, virker det fornuftig å inkorporere naturlige materialer, som stein og tre, i hver detalj. Takdesignet er omhyggelig utformet for å legemliggjøre selskapets image, preget av en tung og substansiell estetikk. Rekkverket i atriumet består av tre lag med laminert glass, mesterlig utformet for å skape en følelse av dybde og dimensjonalitet.

Prosjektnavn : Phoenix Kanri, Designernes navn : GOOD PLACE, Kundens navn : Good Place.

Phoenix Kanri Kontorinnredning

Dette fantastiske designet er en vinner av sølvdesignpris i mote, klær og design av klesplagg. Du bør definitivt se de sølvprisvinnende designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative mote-, kles- og plaggdesignarbeider.

Dagens designteam

Verdens største designteam.

Noen ganger trenger du et veldig stort team av talentfulle designere for å komme med virkelig flotte design. Hver dag har vi et utpreget prisbelønnet innovativt og kreativt designteam. Utforsk og oppdag original og kreativ arkitektur, god design, mote, grafikkdesign og designstrategiprosjekter fra designteam over hele verden. La deg inspirere av de originale verkene fra stormesterdesignere.