Designmagasin
Designmagasin
Kosmetisk gaveeske

Blooming Flowers Seeking

Kosmetisk gaveeske Blooming Flowers Seeking er en kosmetisk gaveeske inspirert av tradisjonell kinesisk kultur og av samlingene til Palassmuseet. Etuiene er laget av porselenshvitt platemateriale og bærer et sekskantet drageemblem med gullkantede kanter. Motiver av palasskatter, sommerfugler og ferskenblomster pryder settet. Leppestift- og maskaratubene har tredimensjonale pregede mønstre som motvirker glidning og fingeravtrykk. Det skuffeformede interiøret avslører en skriftrull med sky- og havbølgemønstre. Et innebygd speil og et lærhåndtak gjør esken enkel å bære.

Prosjektnavn : Blooming Flowers Seeking, Designernes navn : Hangzhou Maogeping Technology Co., Ltd, Kundens navn : Hangzhou Maogeping Technology Co., Ltd.

Blooming Flowers Seeking Kosmetisk gaveeske

Dette fantastiske designet er en vinner av sølvdesignpris i mote, klær og design av klesplagg. Du bør definitivt se de sølvprisvinnende designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative mote-, kles- og plaggdesignarbeider.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.