Designmagasin
Designmagasin
Klesserie, sportsutstyr

Gatorade x Go Rigo

Klesserie, sportsutstyr Gatorade x Go Rigo er en samling i begrenset opplag med klær og sportsutstyr laget for syklister. Kolleksjonen ble utviklet gjennom et samarbeid mellom Gatorade og Go Rigo Go, og inntektene fra salget støttet Los Yarumos sykkelskole i den nordlige delen av departementet Antioquia i Colombia. Designene er inspirert av det colombianske landskapet. Fjell- og dalmotiver finnes igjen på både klærne og tilbehøret. Motivene representerer syklistenes innsats og engasjement for hver kilometer som tilbakelegges.

Prosjektnavn : Gatorade x Go Rigo, Designernes navn : PepsiCo Design and Innovation, Kundens navn : .

Gatorade x Go Rigo Klesserie, sportsutstyr

Denne flotte designen er en vinner av bronsedesignpris i konkurranse om arkitektur, bygning og struktur. Du bør absolutt se den brons prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative arkitektur-, bygnings- og strukturdesignverk.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.