Designmagasin
Designmagasin
Emballasje for olivenolje

Oliv

Emballasje for olivenolje Oliv er et emballasjedesign for et svensk merke for ekstra jomfru olivenolje. Hovedflasken er laget av borosilikatglass med en blank finish som fremhever oljens farge. Olivenolje selges vanligvis i farget glass eller i bokser for å begrense eksponering for sollys. En patentert glasskombinasjon ble utviklet sammen med en samarbeidende produsent for å holde oljen synlig og samtidig beskytte kvaliteten. En annen flaske, for en smaksatt olje, har en håndtrykket matt etikett med blå teksturert folie. Den svarte esken er fylt med strimlet hinoki-tre.

Prosjektnavn : Oliv, Designernes navn : Victor Weiss, Kundens navn : Victor Weiss.

Oliv Emballasje for olivenolje

Dette fantastiske designet er en vinner av sølvdesignpris i mote, klær og design av klesplagg. Du bør definitivt se de sølvprisvinnende designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative mote-, kles- og plaggdesignarbeider.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.