Designmagasin
Designmagasin
Insulinpenn

Easysulin

Insulinpenn Easysulin er en insulininjeksjonspenn spesielt utviklet for barn, som effektivt kan løse helseproblemene forårsaket av gjentatte injeksjoner av insulin på samme sted. Ved å bruke et målebånd, plasseres den på pasientens navle, og unngår effektivt området rundt navlen som ikke er ment å få injeksjon. Den kan trekkes ut for visse avstander og vinkler basert på hvor mange dager eller tidspunkt for injeksjon, hjelper å huske om insulin skal injiseres i tide.

Prosjektnavn : Easysulin, Designernes navn : LIN ZHONG-WEI, Kundens navn : Lin Zhong-Wei.

Easysulin Insulinpenn

Denne gode designen er en vinner av designprisen i konkurranse om emballasjedesign. Du bør absolutt se den prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative emballasjedesignverk.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.