Designmagasin
Designmagasin
Dataanalyse mobilapplikasjon

DataX

Dataanalyse mobilapplikasjon DataX er en mobilapplikasjon for personer som deltar på store konferanser. DataX lar deltakerne synkronisere med datasettet som presenteres på scenen, og utforske datasettet på telefonen. Innebygde verktøy sorterer, filtrerer, aggregerer og visualiserer data, og foreslår passende diagramstiler. Valgene vises i en enkel setningsstruktur, slik at det kreves lite analysekunnskap. Redigerte lysbilder og diagrammer kan deles med panelgrupper for å stille spørsmål og legge til idéer. Designet har som mål å gi alle deltakere, inkludert de med syns- eller hørselshemninger, like muligheter til å delta.

Prosjektnavn : DataX, Designernes navn : Xiaorui Zhu, Kundens navn : .

DataX Dataanalyse mobilapplikasjon

Denne gode designen er en vinner av designprisen i konkurranse om emballasjedesign. Du bør absolutt se den prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative emballasjedesignverk.

Dagens designteam

Verdens største designteam.

Noen ganger trenger du et veldig stort team av talentfulle designere for å komme med virkelig flotte design. Hver dag har vi et utpreget prisbelønnet innovativt og kreativt designteam. Utforsk og oppdag original og kreativ arkitektur, god design, mote, grafikkdesign og designstrategiprosjekter fra designteam over hele verden. La deg inspirere av de originale verkene fra stormesterdesignere.