Designmagasin
Designmagasin
Offentlig sittemøbel

Amplification of Sensation

Offentlig sittemøbel Amplification of Sensation er en offentlig stol laget av kassert plast som også fungerer som en skulptur. Stolen er installert langs promenaden ved Han-elven i Seoul. Traktformen omslutter den sittende brukeren og forsterker lydene fra trærne og vannet. Formen rammer også inn utsikten og retter oppmerksomheten mot det omkringliggende landskapet. Materialet fremstilles ved å knuse plastavfall i små biter og støpe dem til setet. Designet inviterer innbyggerne til å hvile og til å reflektere over miljøspørsmål.

Prosjektnavn : Amplification of Sensation, Designernes navn : Eun Whan Cho, Kundens navn : Seoul Metropolitan Government.

Amplification of Sensation Offentlig sittemøbel

Dette fantastiske designet er en vinner av sølvdesignpris i mote, klær og design av klesplagg. Du bør definitivt se de sølvprisvinnende designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative mote-, kles- og plaggdesignarbeider.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.