Designmagasin
Designmagasin
Dyne

Jing Series

Dyne Jing-serien er en dundyne designet for stille søvn. Dynen bruker et patentert Cicada Wing-stoff som er lett, tynt og mykt, med en vekt på 86 gram. Stoffet reduserer støyen ved snuing om natten til under 28 desibel. En 360 graders filterdesign og en dempeseksjon ved hodeenden bidrar til at den indre kjernen passer tett til trekket. En 3 centimeter boksformet vertikal foring danner uavhengig lydisolasjon og reduserer kontakten med stoffet. Fyllet er importert polsk hvit dun, og stoffet er behandlet for å motstå bakterier og midd.

Prosjektnavn : Jing Series, Designernes navn : Liangshan Wu, Kundens navn : Hunan Mendale Hometextile Co.,Ltd..

Jing Series Dyne

Denne gode designen er en vinner av designprisen i konkurranse om emballasjedesign. Du bør absolutt se den prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative emballasjedesignverk.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.