Designmagasin
Designmagasin
Diamantring

The Rose Fountain

Diamantring Rose Fountain er en diamantring inspirert av formen på en roterende rosefontene. Designet bruker en roterende innfatningsteknikk som plasserer steinene langs en buet linje som stiger opp som en vannsøyle, slik at ringen kan sees fra alle vinkler. Den buede plasseringen øker steinenes lysrefleksjon og får den sentrale diamanten til å se større ut enn i en tradisjonell innfatning. Ringen er laget av 18-karats hvitt gull og satt med diamanter, og en rubin er plassert på den ene siden av ringarmen. Ringen måler 30 ganger 15 ganger 35 millimeter.

Prosjektnavn : The Rose Fountain, Designernes navn : ONESWEAR, Kundens navn : ONESWEAR.

The Rose Fountain Diamantring

Dette fantastiske designet er en vinner av sølvdesignpris i mote, klær og design av klesplagg. Du bør definitivt se de sølvprisvinnende designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative mote-, kles- og plaggdesignarbeider.

Designlegenden om dagen

Legendariske designere og deres prisbelønte arbeider.

Design Legends er ekstremt kjente designere som gjør vår verden til et bedre sted med sine gode design. Oppdag legendariske designere og deres innovative produktdesign, originale kunstverk, kreativ arkitektur, fremragende motedesign og designstrategier. Nyt og utforsk originale designverk fra prisbelønte designere, kunstnere, arkitekter, innovatører og merker over hele verden. La deg inspirere av kreative design.