Designmagasin
Designmagasin
Akvarieservering

The Parallel Blue

Akvarieservering The Parallel Blue ligger på et av de mest travle utestedene i Japan, og tilbyr en ny matopplevelse i akvariet i Shinjuku, Tokyo. Den nye restauranten utfordrer mulighetene med havtema i hjertet av betongjungelen, og gjør det enkle gjestfrihetsmiljøet til et oppslukende rom der middager er nedsenket i et akvarieunivers. For å skape den oppslukende opplevelsen ble vegger ferdigstilt i speil og taket i tilsvarende reflekterende aluminiumspaneler, som brukte plassen i alle retninger og gjenskapte det oseaniske livet i et omgivende miljø.

Prosjektnavn : The Parallel Blue, Designernes navn : Tetsuya Matsumoto, Kundens navn : Starlinks.Co.Ltd.

The Parallel Blue Akvarieservering

Denne gode designen er en vinner av designprisen i konkurranse om emballasjedesign. Du bør absolutt se den prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative emballasjedesignverk.

Dagens designteam

Verdens største designteam.

Noen ganger trenger du et veldig stort team av talentfulle designere for å komme med virkelig flotte design. Hver dag har vi et utpreget prisbelønnet innovativt og kreativt designteam. Utforsk og oppdag original og kreativ arkitektur, god design, mote, grafikkdesign og designstrategiprosjekter fra designteam over hele verden. La deg inspirere av de originale verkene fra stormesterdesignere.