Designmagasin
Designmagasin
Bolighus

Home as Retreats

Bolighus Dette huset er ikke bare for eierens midlertidige opphold i en by, men også et hjem for å få en god hvile for en tung hitter under en travel tur. Samtidig er det også utformet som et gjestehus for fornemme gjester. Hvordan definere et gjestehus til tycoonen i dette tilfellet? Og hva kan være igjen etter en bankett eller en fest? God design skal se tilbake til folks indre behov og gjøre dem tilfredsstilte. I dette tilfellet et gjestehus som tilbyr en flott opplevelse på eierens reise. Å se er å tro. Bildene sier seg selv.

Prosjektnavn : Home as Retreats, Designernes navn : SeeING Design Ltd., Kundens navn : Kaiser 1 Furniture Industry (Vietnam) CO., LTD.

Home as Retreats Bolighus

Denne gode designen er en vinner av designprisen i konkurranse om emballasjedesign. Du bør absolutt se den prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative emballasjedesignverk.

Dagens designteam

Verdens største designteam.

Noen ganger trenger du et veldig stort team av talentfulle designere for å komme med virkelig flotte design. Hver dag har vi et utpreget prisbelønnet innovativt og kreativt designteam. Utforsk og oppdag original og kreativ arkitektur, god design, mote, grafikkdesign og designstrategiprosjekter fra designteam over hele verden. La deg inspirere av de originale verkene fra stormesterdesignere.