Designmagasin
Designmagasin
Blandet medieanimasjon

Preludes

Blandet medieanimasjon Preludes er en kort blandet medieanimasjon basert på diktet med samme navn av T.S. Eliot. Filmen varer i ett minutt og åtte sekunder og kombinerer Eliots billedspråk med en original musikalsk komposisjon. Scenene er knyttet sammen gjennom tema og lyd, snarere enn gjennom en enhetlig visuell stil. Verket kombinerer 2D- og 3D-animasjon, modellert i Cinema 4D, rendret med Redshift og komponert i After Effects. Fugleperspektiver glir over i gatenivå, hvor skikkelser passerer hverandre bak skjermer. Animasjonen reflekterer over det moderne livet gjennom en eldre tekst.

Prosjektnavn : Preludes, Designernes navn : Matthew Rankin, Kundens navn : Matthew Rankin.

Preludes Blandet medieanimasjon

Denne gode designen er en vinner av designprisen i konkurranse om emballasjedesign. Du bør absolutt se den prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative emballasjedesignverk.

Dagens designteam

Verdens største designteam.

Noen ganger trenger du et veldig stort team av talentfulle designere for å komme med virkelig flotte design. Hver dag har vi et utpreget prisbelønnet innovativt og kreativt designteam. Utforsk og oppdag original og kreativ arkitektur, god design, mote, grafikkdesign og designstrategiprosjekter fra designteam over hele verden. La deg inspirere av de originale verkene fra stormesterdesignere.