Designmagasin
Designmagasin
Hotell

Sheraton Bursa

Sheraton Bursa Hotell

Hotell Animasjonen burde være en bred modellering som gir veiledning til hver eneste del av hotellet. Ulike fellesområder inkludert lobby, konferanserom, hovedrestauranten, Fitness & Spa Center, det tyrkiske badet og VIP tyrkiske bad, massasjerom , den utøvende salongen, bassenget, hvilerommene og dessuten standardrom, suiter, presidentens suite ble modellert på 4 måneder. Alle modellerte områder ble omgjort til en 4,30 sekunder animasjon på 6750 rammer etter en seksti dager gjengivelsesprosess. Denne animasjonen ble en viktig element i introduksjonen av Sheraton Bursa.

Prosjektnavn : Sheraton Bursa, Designernes navn : Ayhan Güneri, Kundens navn : SHERATON BURSA / ATOLYE A MIMARLIK.

Sheraton Bursa Hotell

Dette flotte designet er en vinner av prisen for bronse design i konkurranse om film, video og animasjon. Du bør absolutt se brons-prisbelønte designernes designportefølje for å oppdage mange andre nye, innovative, originale og kreative film-, video- og animasjonsdesignverk.

Design av dagen

Fantastisk design. God design. Beste design.

Design av dagen

Gode design skaper verdi for samfunnet. Hver dag har vi et spesielt designprosjekt som demonstrerer dyktighet i design. I dag er vi glade for å vise frem et prisbelønnet design som utgjør en positiv forskjell. Vi vil ha flere flotte og inspirerende design hver dag. Sørg for å besøke oss hver dag for å glede oss over nye gode designprodukter og prosjekter fra største designere over hele verden.

Markedsfør ditt design